KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14052084
nr 1405 2084
Maj Fagerberg
(f. 1947), Sverige
Signerad. Motivet: 24x18 cm, yttermått inklusive ram: 39x32 cm, akvarell
Maj Fagerberg, svensk illustratör och författare född 1947 i Krylbo, Dalarna.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:50:12
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Maj Fagerberg
Läs mer om Maj Fagerberg